Specjalista w dziedzinie prowadzenia kadr i płac!

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę kadrowo-płacową, dzięki czemu możecie Państwo skupić się na rozwoju swojego biznesu, a my zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi z zatrudnieniem pracowników.

Nasi doświadczeni specjaliści zapewnią Państwu najwyższy poziom usług, dbając o to, aby wszelkie dokumenty były zawsze na czas i bezbłędnie wypełnione. Dzięki temu unikniecie Państwo niepotrzebnego stresu i kosztów związanych z ewentualnymi błędami w dokumentacji.

asortyment-elementow-biznesowych-finansow-widok-z-przodu_23-2148793759

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a w zamian gwarantujemy Państwu:
– Profesjonalną i rzetelną obsługę
– Indywidualne podejście do każdego klienta
– Konkurencyjne ceny
– Bezbłędną dokumentację kadrową i płacową

Nie czekajcie dłużej i dołączcie do grona naszych zadowolonych klientów! Skontaktujcie się z nami już dziś i przekonajcie się, jak wiele korzyści możecie zyskać dzięki współpracy z AMK księgowość.

Oto cztery najczęściej zadawane pytania dotyczące kadr i płac oraz nasze odpowiedzi na nie:

Aby zatrudnić pracownika, potrzebne są m.in.: kwestionariusz osobowy, umowa o pracę /jeśli klient sporządza sam/, zaświadczenie o niekaralności

Pracodawca ma obowiązek m.in.: prowadzenia dokumentacji kadrowej i płacowej, wypłacania wynagrodzenia, odprowadzania składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, przestrzegania przepisów dotyczących czasu pracy oraz organizowania badań lekarskich dla pracowników.

Koszty zatrudnienia pracownika to m.in.: wynagrodzenie, składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, podatek dochodowy, koszty związane z urlopami i chorobami pracownika oraz koszty szkoleń i doskonalenia zawodowego.

Tak, można samodzielnie prowadzić dokumentację kadrową i płacową w firmie. Jednakże należy pamiętać, że wymaga to dużo czasu i wiedzy z zakresu prawa pracy oraz podatków. Warto więc rozważyć skorzystanie z usług specjalistów, którzy zajmą się tym za nas.

Optymalizujemy Finanse Twojego Biznesu. Współpracuj Z Profesjonalistami Dziś

Zapewniam obsługę rachunkową, rozliczam pracowników, wspieram w biznesie a wszystko to w przyjaznej atmosferze i zrozumieniu. Poświęcam czas i energię potrzebną Państwa firmie.

Księgi
Handlowe

Prawidłowo prowadzone księgi dają jednak pełny obraz stanu finansowego firmy. Monitoruje sytuację przedsiębiorstwa w rzetelny i jasny sposób

 

od 500 zł netto

Więcej
Księga Przychodów
i Rozchodów

Urządzenie księgowe służące do bieżącej ewidencji zaszłości (operacji gospodarczych) w uproszczonej formie, tzn. w systemie księgowości pojedynczej

 

od 200 zł netto

Więcej
Kadry
i Płace

Wspomaganie zarządzania płacami oraz dannymi kadrowymi pracowników. Kompleksowo obsługuję wszystkie formy zatrudnienia.

kadry i płace od 70 zł netto/os.
płace od 50 zł netto/os

Więcej

Potrzebujesz Pomocy? Zadzwoń +48 600 410 315
Chętnie Odpowiemy na Każde Pytanie!