O firmie

AMK Księgowość Agnieszka Komorowska specjalizuje się w obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych. Zapewniam obsługę rachunkową, rozliczam pracowników, wspieram w biznesie a wszystko to w przyjaznej atmosferze i zrozumieniu. Poświęcam czas i energię potrzebną Państwa firmie.

Chcę świadczyć usługi księgowe dla tych, którzy wiedzą jaką wartość przedstawia sobą małe biuro rachunkowe – mam czas dla klientów, mogę pozwolić sobie na traktowanie każdego indywidualnie. Obsługujemy podmioty w języku polskim, ukraińskim i rosyjskim.

czterech-czlonkow-zespolu-wyrazajacych-razem_1262-18484

Szybko - Rzetelnie - Profesjonalnie

Posiadam Licencję Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie OC podmiotów uprawnionych do wykonywania działalności usługowej.
Dzięki licznym szkoleniom podnoszę swoje kwalifikacje żeby zapewnić Państwu najwyższy poziom usług.

Pracuję na licencjonowanych programach księgowych firmy Asseco Wapro, Symfonia-Sage.
Dbając o wysoką jakość usług oraz bezpieczeństwo danych klientów, codziennie tworzę kopie bezpieczeństwa, które archiwizowane są w zewnętrznym dysku.

Optymalizujemy Finanse Twojego Biznesu. Współpracuj Z Profesjonalistami Dziś

Zapewniam obsługę rachunkową, rozliczam pracowników, wspieram w biznesie a wszystko to w przyjaznej atmosferze i zrozumieniu. Poświęcam czas i energię potrzebną Państwa firmie.

Księgi
Handlowe

Prawidłowo prowadzone księgi dają jednak pełny obraz stanu finansowego firmy. Monitoruje sytuację przedsiębiorstwa w rzetelny i jasny sposób

 

od 500 zł netto

Więcej
Księga Przychodów
i Rozchodów

Urządzenie księgowe służące do bieżącej ewidencji zaszłości (operacji gospodarczych) w uproszczonej formie, tzn. w systemie księgowości pojedynczej

 

od 200 zł netto

Więcej
Kadry
i Płace

Wspomaganie zarządzania płacami oraz dannymi kadrowymi pracowników. Kompleksowo obsługuję wszystkie formy zatrudnienia.

kadry i płace od 70 zł netto/os.
płace od 50 zł netto/os

Więcej

Potrzebujesz Pomocy? Zadzwoń +48 600 410 315
Chętnie Odpowiemy na Każde Pytanie!